"ТИ - ЖІНКА, ТИ - ЖИТТЯ ПОЧАТОК!"

Дата: 08.03.2021 10:07

5 березня о 13.00 у Будинку культури с. Вири відбувся урочистий концерт до Міжнародного жіночого дня - 8 Березня.

Свято було відкрито піснею "Весна-красна" у виконанні Трофимець Марини.

З привітаннями з нагоди свята звернулися до присутніх голова Вирівської сільської ради Опалько Сергій Миколайович, староста сіл Ясногірка, Селище, Чабель - Кузьмич Андрій Адамович, староста с. Чудель - Тишков Роман Миколайович. За поданням старост до нагородження грамотою голови Вирівської сільської ради, квітами та солодощами були запрошені жінки територіальної громади: Абрамчук Наталія Петрівна, Чорна Альона Михайлівна, Примак Любов Миронівна, Бубкіна Тетяна Михайлівна, Бодашко Яна Олександрівна, Вознюк Ніна Ленідівна, Алєксєєвець Ганна Василівна, Примак Лідія Марківна, Опалько Людмила Володимирівна, Єленець Тамара Анастасіївна, Кардаш Софія Леонтіївна, Крупська Оксана Миколаївна, Сидорчук Світлана Адамівна, Овдійчук Марія Адамівна.

Продовжила свято Сніжана Шило зі своїм виконанням музичної композиції на фортепіано з кінофільму "Раба любові". Учасниками вокального гуртка були виконані пісні: "Ми з бабусею", "На пероні", "Сіла птаха", "Поцілую". Ведучі, Ольга Панько та Віта Трофимець, читали вірші про жінку, її красу та роль у житті сім'ї. Віта Трофимець у своєму жартівливому монолозі показала, що не завжди у родині буває все ідеально, але Ольгою Панько було підкреслено, що сім'я - це маленька фортеця і ніхто, і ніщо не зможе її роз'єднати, якщо там панують любов, злагода і доброта.

Учасники хореографічого гуртка виконали сучасний танець і завершила концерт ведуча з піснею "Ми бажаємо вам щастя".

Музичний супровід та організацію свята здійснили завідувачка клубу с. Гранітне Вознюк Ірина та завідувачка Будинку культури с. Вири Лех Людмила Григорівна.

Сподіваємося, що ті щирі посмішки, які були подаровані жінкам під час свята, супроводжуватимуть їх життєвою дорогою, допомагатимуть долати труднощі та перешкоди!!

У всіх населених пунктах відбулися заходи, щодо віншування жінки-матері, жінки-бабусі, сестри, колеги і просто жінки...

Більше фото за посиланням нижче: