Акція "Запитай письменника"

Дата: 03.03.2021 21:40

3 березня ми відзначаємо Всесвітній день письменника. У цьому році за ініціації Національної спілки письменників України проходить акція «Запитай письменника». У звязку з непередбачуваною епідеміологічною ситуацією в Україні та світі  ми не маємо змоги запросити письменників нашого краю до нас.

Та, власне, маємо людину, яка у своєму доробку має багато творів, які з гідністю зайняли б почесне місце серед  письменників, якби були надруковані як книга.

Ще з 90-х років на сторінках районної газети почали з`являтися замітки про людей праці та життя села Вири за підписом Валентина Павлушко. Минули роки й ім`я Валентина Павлушко ще багато разів з’являлося на сторінках районної газети «Сарненські новини» , обласної «Вільне слово», журналі «Люди та долі» та багатьох інших газетах і журналах.

Сьогодні в Публічній бібліотеці с. Вири пройшла зустріч молоді з жителькою с. Вири Павлушко Валентиною Іванівною. На зустрічі юні поціновувачі її творчості мали змогу задати питання, які їх хвилювали. А саме:

Що спонукало Валентину Іванівну почати писати?

Де бере сюжети для своїх творів?

Чи багато має нагород за свою працю?

Чи пам’ятає свій перший твір?..

Валентина Іванівна прочитала декілька своїх прозових, а також поетичних творів. Щиру подяку та захоплення отримала від слухачів.

Вона залишається невтомною у своєму бажанні писати і дарувати радість своїми творами нам, читачам, поціновувачам її творчості. За що і була нагороджена почесною нагородою: Спеціальною відзнакою Секретаріату Національної спілки журналістів України: за багаторічну плідну співпрацю із друкованими засобами масової інформації України, особистий внесок у розвиток журналістики та літератури рідного краю, активну громадянську позицію.

Нам є ким пишатись, є на кого рівнятись. Щиро дякуємо Вам, Валентино Іванівно, за Вашу працю!

У селі Чудель є талановита дівчинка, майстер слова Чумак Наталія. Вона зачитає власний вірш "Життя іде..." Послухати його ви маєте змогу за посиланням нижче.

Вирівська сільська рада