Нарада керівників закладів культури та бібліотек

Дата: 23.02.2021 21:26

22.02.2021 року в Будинку культури с. Вири відбулася нарада керівників закладів культури та бібліотек при начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Вирівської сільської ради Макриці Людмили Іванівни.

На порядок денний було винесено ряд актуальних питань щодо культурного розвитку громади. На початку наради відбулося знайомство начальника та спеціаліста відділу з керівниками закладів. Було обговорено організацію роботи Будинків культури та бібліотек.

Працівниками закладів були подані на погодження плани роботи на І півріччя. Начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмилою Іванівною  було висвітлено питання про атестацію працівників. Учасниками наради були обговорені нові форми та методи роботи, участь у конкурсах.

Заступник із питань діяльності виконавчих органів  Усик Світлана Борисівна доручила керівникам закладів упорядкувати пам’ятні місця на територіях населених пунктів.