Дата: 24.12.2020 15:48

« Генеральний план забудови населеного пункту с.Кам‘яне-Случанське Сарненського району  Рівненської області», «Звіт про стратегічно- екологічну оцінку генерального плану забудови з планом зонування території населеного пункту с.Кам‘яне-Случанське Сарненського району Рівненської області», «План зонування території населеного пункту с.Кам‘яне-Случанське Сарненського району Рівненської області» розроблено на виконання рішення Кам‘яне - Случанської сільської ради від 05.08. 2015 року № 235 ,згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Відповідно до Закону України « Про стратегічну екологічну оцінку у складі містобудівної  документації» розроблено Звіт про стратегічну екологічну оцінку.

Замовник проекту : Кам‘яне-Случанська сільська рада

Розробник проекту: ФОП Семенюк Роман Віталійович

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Кам‘яне-Случанської сільської ради :понеділок-пятниця 9-17 год.та на сайті https://vyrivska-qromada.qov.ua

Відповідальна : Петровчук Г.М.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 24 січня 2021 року за адресою : с.Кам‘яне-Случанське ,вул..Шевченка,1адмінприміщення сільської ради.

Відповідно до ч.6 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища , ім‘я та по батькові ,місця проживання ,особистим підписом ,повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства ,будівельних норм, державних стандартів та правил.

Громадське обговорення містобудівної документації « Генеральний план забудови населеного пункту с.Кам‘яне-Случанське Сарненськогорайону  Рівненської області», «Звіт про стратегічно- екологічну оцінку генерального плану забудови з планом зонування території населеного пункту с.Кам‘яне-Случанське Сарненського району Рівненської області», «План зонування території населеного пункту с.Кам‘яне-Случанське Сарненського району Рівненської області» відбудуться 25 січня 2021 року о 12 год.за адресою: вул..Шевченка,1,село Кам’яне - Случанське Сарненського району Рівненської області, адмінприміщення сільської ради.