Містобудівна документація с.Зарів'я

Документація з цивільного захисту с.Зарів'я

Посилання на Генеральний план (основне креслення), поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, інженерно-технічні заходи цивільного захисту (на мирний час):

16:40 22.07.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Генеральний план та план зонування с. Зарів’я  Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області Основною метою підготовки нового Генплану було відобразити поточний стан соціального та економічного розвитку в с. Зарів’я і скорегувати раніше прийнятий Генплан, який був розроблений на розрахунковий період 25-30 років без виділення першої черги будівництва. Новий Генплан (2020р.) включає в себе цифровий кадастр, розвиває функціональне зонування і враховує стратегії і плани загальнонаціонального і місцевого розвитку, що має значення для села.

16:02 22.07.2021