Зі святом!

У Вирівській громаді стартують свята останнього дзвоника та випускні вечори — особливий і хвилюючий період для всієї освітньої родини.
Щиро вітаю учнів, випускників, педагогів і батьків із завершенням навчального року. Цьогоріч цей час є знаковим не лише для шкіл — у закладах дошкільної освіти вже відбулися перші в житті випускні для наймолодших мешканців громади. Для них це маленький, але дуже важливий крок до шкільного життя.
Для школярів — це підсумок ще одного року навчання, для випускників — прощання зі шкільними роками та початок нового, самостійного етапу. Для педагогів і батьків — гордість за досягнення дітей і результат спільної, щоденної праці.
Дякую працівникам освіти за професіоналізм, турботу та відданість своїй справі, а батькам — за підтримку й виховання.
Випускникам бажаю впевненості у власних силах, сміливих мрій, правильних рішень і мирного майбутнього. Нехай знання, здобуті у рідних закладах освіти громади, стануть надійною опорою в житті.
З повагою
Сергій Опалько,
сільський голова