Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 22.07.2021 16:02

1. Генеральний план та план зонування с. Зарів’я  Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області

Основною метою підготовки нового Генплану було відобразити поточний стан соціального та економічного розвитку в с. Зарів’я і скорегувати раніше прийнятий Генплан, який був розроблений на розрахунковий період 25-30 років без виділення першої черги будівництва. Новий Генплан (2020р.) включає в себе цифровий кадастр, розвиває функціональне зонування і враховує стратегії і плани загальнонаціонального і місцевого розвитку, що має значення для села.

(повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту)

1. Вирівська сільська рада

(орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування)

3) передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Процедура громадського обговорення звіту СЕО генерального плану триватиме 30 днів з дати опублікування даного повідомлення

(дата початку та строки здійснення процедури)

б) надання письмових зауважень і пропозицій

(способи участі громадськості)

в) в разі наявності пропозицій та зауважень громадські слухання відбудуться  26  серпня 2021року  (11:00)   за адресою: Рівненська обл., Сарненський  р- н, с. Чудель, вул. Миру, 1 (актова зала, адмінприміщення бувшої Чудельської сільської  ради)

(дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

г) Вирівська сільська рада (Рівненська обл.,  Сарненський р- н, с. Чудель, вул. Миру, 1 (актова зала, адмінприміщення бувшої Чудельської сільської  ради)

(орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування)