Оголошення про початок процедури слухань містобудівної документації

Дата: 22.07.2021 15:57

Вирівська сільська рада Сарненського району Рівненської області повідомляє про початок процедури слухань містобудівної документації: «Генеральний план з планом зонування території населеного пункту Зарів’я Сарненського району Рівненської області».

Розробником містобудівної документації є ПП «Землебудпроект». 33028 м. Рівне, вул. Курчатова, 16-Б.

Ознайомитись з графічними матеріалами та надати свої зауваження чи пропозиції можна в адмінприміщенні колишньої Чудельської сільської ради, що знаходиться за адресою: Рівненська область, Сарненський район, с. Чудель, вул. Миру, 1.

Громадські слухання будуть проведені 26.08.2021 об 11.00 в адмінприміщенні бувшої Чудельської сільської ради (актова зала), що знаходиться за адресою: Рівненська область, Сарненський район, с. Чудель, вул. Миру, 1.