A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вирівська громада
Рівненська область, Сарненський район

ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва;

Дата: 11.06.2021 18:56
Кількість переглядів: 159

УКРАЇНА

ВИРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

/восьме скликання/

 

РІШЕННЯ

 

ПРОТОКОЛ

 

засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування

соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного

співробітництва;

 

від 09.06.2021р.

Початок засідання о 14.00 год.

 

Присутні: 5 депутатів.

(Список додається).

Запрошені: секретар ради – Величко С.В., начальник фінансового відділу - Жабчик А.В., начальника відділу із земельних питань – Корнійчук Н.М., начальник відділу з юридичного та кадрового забезпечення – Товкач Т.П.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 1. Про розгляд проекту регуляторного акту – «Про встановлення місцевих податків і зборів» та аналізу його регуляторного впливу на мешканців та суб’єктів господарювання міста Сарни.

 

ВИСТУПАЛИ:

 

Слухали: Ревич О.Г., яка повідомила присутніх (членів комісії), що начальником фінансового відділу Жабчиком А.В. підготовлено проект рішення  «Про встановлення місцевих податків і зборів», положення якого спрямовані на правове регулювання господарських відносин. Враховуючи норми Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» даний проект рішення підлягає розгляду на засіданні постійної комісії до сфери  відання  якої належить супроводження розгляду проекту  регуляторного  акта  у  відповідній  раді з метою підготовки експертного висновку.

З метою ознайомлення з вказаним проектом рішення та наданим до проекту рішення аналізом регуляторного впливу щодо обґрунтування проекту рішення Вирівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів»  надано копії відповідних документів для ознайомлення всім присутнім на засіданні комісії.

Відповідно до норм Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» здійснено аналіз регуляторного впливу щодо обґрунтування проекту рішення Вирівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів», який включив у себе:

 • визначення проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання;

 • визначення цілей державного регулювання;

 • визначення та оцінка альтернативних способів досягнення зазначених цілей;

 • опис механізму, який пропонується застосувати для розв’язання проблеми;

 • обґрунтування можливостей досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта;

 • характеристику очікуваних результатів прийняття регуляторного акта;

 • обґрунтування терміну дії запропонованого регуляторного акта;

 • визначення показників результативності регуляторного акта;

 • визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акта.

Ревич О.Г. повідомила присутнім, що відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб, юридичних осіб, повідомлення про оприлюднення проекту зазначеного регуляторного акту було опубліковано на офіційному веб-сайті Вирівської сільської ради: https://vyrivska-gromada.gov.ua/ , розділ «Регуляторна політика», де здійснено опублікування самого проекту рішення та аналізу регуляторного впливу.

В залі йде обговорення піднятого питання.

 

ВИРІШИЛИ:

 

 1. Керуючись Положенням про постійні комісії Вирівської сільської ради VIIІ скликання, затвердженим рішенням сільської ради від 24.11.2020 6, з метою отримання пропозицій та зауважень від мешканців та суб’єктів господарювання Вирівської сільської територіальної громади щодо змісту проекту регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків і зборів» та аналізу його регуляторного впливу буде опубліковано на офіційному веб-сайті Вирівської сільської ради 10 червня 2021 року в розділі «Регуляторна політика».

Керуючись нормами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» комісія вирішила визнати зазначений проект регуляторного акта таким, що відповідає вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», про що підготовлено експертний висновок комісії (додається).

 1. Проект рішення  «Про встановлення місцевих податків і зборів» з аналізом регуляторного впливу та висновок постійної комісії про його відповідність вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» подати до  уповноваженого органу  для підготовки пропозицій щодо удосконалення проекту рішення (регуляторного акту) відповідно до принципів державної регуляторної політики. 

 

Голосували: за – 5 осіб (одноголосно), проти  -  відсутні,  утримались –  відсутні.

 

Підписи комісії:                                                                 

                                                                        Ревич Оксана Григорівна

                                                                        Парфенюк Валентина Андріївна

 

Пачесний Володимир Анатолійович

 

Євгейчук Оксана Тарасівна

 

Фурман Людмила Миколаївна

 

                   

 

Додаток

                                                                       до протоколу засідання

          від 09.06.2021р.

 

С П И С О К

 

присутніх депутатів на засіданні постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 1.  

Ревич Оксана Григорівна

 1.  

Парфенюк Валентина Андріївна

 1.  

Пачесний Володимир Анатолійович

 1.  

Євгейчук Оксана Тарасівна

 1.  

Фурман Людмила Миколаївна

 

ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК

постійної комісії до сфери  відання  якої належить супроводження розгляду проекту  регуляторного  акта  у Вирівській сільській раді

 

Керуючись Положенням про постійні комісії Вирівської сільської ради VIIІ скликання, затвердженим рішенням сільської ради від 24.11.2020 № 6, постійна комісія до сфери  відання  якої належить супроводження розгляду проекту  регуляторного акта у Вирівській сільській раді (далі постійна комісія), розглянула проект рішення  «Про встановлення місцевих податків і зборів» (проект рішення), аналіз регуляторного впливу щодо обґрунтування проекту рішення ради «Про встановлення місцевих податків і зборів» (далі – аналіз регуляторного впливу) та врахувала норми Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності ». 

За результатами розгляду проекту рішення та аналізу регуляторного впливу  на відповідність проекту регуляторного акту вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись статтями 33, 34 цього ж Закону, постійна комісія

 

В И Р І Ш И Л А

 

 

Проект рішення  «Про встановлення місцевих податків і зборів» відповідає вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

 

Голова комісії                                                                                            О.Г.Ревич


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь