Шановні працівники органів місцевого самоврядування та депутати громади!

Дата: 07.12.2020 08:25

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Майбутнє держави та нашої громади неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Адже місцеве самоврядування - це найближча до людей і їхніх турбот владна самоорганізація, це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам.

Усім причетним до цього свята дякую за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та бажаю міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра. Ваша наполеглива і самовіддана праця, компетентність, відповідальність є гідним внеском у розбудову нашої громади. Нехай цей святковий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

З повагою     Вирівський сільський голова    Сергій ОПАЛЬКО.