Дата: 01.06.2020 15:53

29 травня 2020 року було проведено засідання комісії ТЕБ та НС Вирівської сільської ради за участі представників релігійних громад, на якому було прийнято рішення посилити карантинні заходи на території Вирівської ОТГ в зв'язку з стрімким розповсюдженням гострої респіраторної хвороби спричиненої вірусом COVID-19, особливо в населених пунктах Чабель, Ясногірка, Кам'яне-Случанське.

ПРОТОКОЛ

засідання з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вирівської сільської ради.

29 травня 2020 року                                                                          село Вири

Головував:                   голова комісії, сільський  голова Вирівської сільської ради, Жук Володимир Тихонович

Присутні: члени комісії, запрошені очільники релігійних громад.

Про заходи щодо запобіганню поширенню на території Вирівської сільської ради (зокрема сіл Чабель, Ясногірка, Кам’яне-Случанське) гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом COVID-19.

З метою вжиття додаткових заходів щодо запобіганню поширенню на території Вирівської  сільської ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, та забезпечення безпеки і здоров’я громадян, які проживають в населених пунктах ради, відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" і постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами), комісія

ВИРІШИЛА:

1.Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів щодо необхідності дотримання карантинних заходів, необхідності перебування в домашніх умовах, обмеження пересування по населених пунктах та за їх межами.

Негайно

2.Провести роз'яснювальну роботу серед населення та рекомендувати очільникам релігійних громад   утриматися від проведення богослужінь на період карантину..

Негайно

3.Спільно з працівниками Сарненського  відділу ГУНП,  вести контроль за торгівельними закладами на предмет наявності захисних засобів та засобів дезинфекції, дотримання  дистанцій та заходів безпеки  серед відвідувачів .

Негайно

4.Заборонити, до повної стабілізації обстановки, виїздну торгівлю  усіма групами товарів.

Негайно

5. Рекомендувати керівникам підприємств, установ   усіх форм власності, які розміщені на території Вирівської сільської ради, посилити заходи безпеки  з метою контролю та профілактики поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Негайно

6. Заборонити  роботу усіх закладів громадського харчування, розташованих на території ради (барів, кафе).

Негайно

7. Провести обстеження аптечних закладів, щодо наявності засобів захисту та дезинфекції.

Негайно

8. Спільно з медичними та соціальними працівниками провести обстеження умов проживання одиноких, одиноко проживаючих громадян, контактних  осіб, які перебувають на самоїзоляції. По можливості допомогти в доставці ліків та продуктів харчування даній категорії громадян.

Негайно

9. Прийом громадян здійснювати в закритому режимі при дотриманні карантинних норм ( людина повинна бути в масці та рукавичках, в приміщенні має перебувати не більше 2 осіб)

До стабілізації ситуації.

Голова комісії з ТЕБ та НС