Вирівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 19.03.2020 17:19

Вирівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста по соціальній роботі з сім'ями, дітьми, молоддю та спорту.

Вимога до претендентів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою; знання Конституції України, Законів України "Про запобігання корупції", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування" та інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, до заяви про участь у конкурсі додають:
заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- копію документа що посвідчує особу;
- дві фотокартки розміром 4х6 см;
- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних)
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацівю особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, в порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції" шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агенства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).
Прийом документів проводиться впродовж 30 днів з дня публікування оголошення за адресою: с.Вири, вул.Центральна, 2-А, секретар ради. Додаткова інформація щодо основних посадових обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном: 0990433913